تب ، درجه حرارت کمیسیون تبلیغات انتخابات

تب ، درجه حرارت: کمیسیون تبلیغات انتخابات رسانه ملی نماینده مجلس ستاد انتخابات کشور خبر سیاسی

«امپراطور جهنم» با بازی علی نصیریان در انتظار اکران

«این فیلم در انتظار پروانه نمایش است و در حال حاضر مذاکراتی جهت پخش فیلم انجام شده است است وبهترین وقت اکران این فیلم آبان ماه است.» «ام..

ادامه مطلب

سریال «رنج پنهان» ۲۳ بهمن در شبکه یک روی آنتن می رود

سریال «رنج پنهان» که در ابتدا با کارگردانی بیژن میرباقری تولید آن شروع شد و بعد با ۲ گروه پیش رفت از ۲۳ بهمن در شبکه یک روی آنتن می رود. ..

ادامه مطلب

پنج فیلم دیگر وارد مسابقه با «خوک» مانی حقیقی شدند

جشنواره فیلم برلین با معرفی پنج فیلم دیگر، شمار فیلم‌های معرفی شده است بخش مسابقه خود را به ۲۳ فیلم رساند. پنج فیلم دیگر وارد مسابقه با «..

ادامه مطلب

هر لحظه یاد گرفته‌ایم خودمان را سانسور کنیم / پرویز پرستویی

پرویز پرستویی بازیگر مطرح سینما در گفت وگو با برنامه سی وپنج جیرانی حرفهای بحث برانگیزی زده است . پرویز پرستویی: هر لحظه یاد گرفته ایم خودمان را سا..

ادامه مطلب

تمجید مهران مدیری از علیرضا عصار

مهران مدیری در کنسرت علیرضا عصار گفت: من شاهد بودم او شش، هفت سال خودخواسته در منزل نشست و فکر کرد؛ اصلا فکر نمی‌کردم بشود با این عظمت و درخشش برگشت...

ادامه مطلب

پرواز گروه تحریریه سایت در آسمان تناقض و دلزدگی!

بالاخره یک ماه و یک روز مانده به آغازین روز سی وششمین دوره جشنواره فیلم فجر ابراهیم داروغه زاده برابر خبرنگاران نشست؛ و اسامی فیلم های حاضر در جشنواره..

ادامه مطلب

«چهارراه استانبول» راجع به پلاسکو نیست! / محسن کیایی

«چهارراه استانبول» راجع به پلاسکو نیست ولی قصه مهم ما با اتفاق پلاسکو گره می‌خورد و درواقع ۲۴ساعت قبل از این واقعه و ۲۴ساعت بعد از آن را در دو روز در..

ادامه مطلب

مذاکرات ادامه دارد ، «ارباب حلقه‌ها» سریال می‌شود

آمازون و کمپانی برادران وارنر در حال مذاکره هستند تا «ارباب حلقه‌ها» را در قالب یک سریال تلویزیونی بسازند.  «ارباب حلقه ها» سریال می ش..

ادامه مطلب

«ایناریتو» جایزه اسکار افتخاری دریافت می‌کند

آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار از «آلخاندرو گونزالز ایناریتو» با اعطای جایزه خاص اسکار تقدیر می‌کند.  «ایناریتو» جایزه اسکار اف..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (541)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب