تب ، درجه حرارت کمیسیون تبلیغات انتخابات

تب ، درجه حرارت: کمیسیون تبلیغات انتخابات رسانه ملی نماینده مجلس ستاد انتخابات کشور خبر سیاسی

کشف دومین جسد آتش سوزی کارخانه رنگ سازی بزرگراه کرج

سخنگوی شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از کشف دومین جسد اتفاق آتش سوزی کارخانه رنگ سازی در بزرگراه مخصوص کرج خبر داد. ..

ادامه مطلب

سقوط مرگبار پسر جوان از پل هاشمیه مشهد

پسر جوانی در پی سقوط از پل و برخورد با ماشین سواری در بلوار هاشمیه مشهد جان باخت. سقوط مرگبار پسر جوان از پل هاشمیه مشهد عبارات مهم : ..

ادامه مطلب

بخشش قاتل برادر

دخالت‌های مرد جوان در زندگی برادرش و اصرارهای او جهت طلاق دادن همسرش، از وی قاتل ساخت. مرد جوان که از پنج سال قبل به اتهام قتل برادرش در زندان هست، توانست ب..

ادامه مطلب

تله شیطانی زن جوان جهت مردان پولدار

اعضای یک شبکه که با طعمه قرار دادن یک زن، مردان پولدار را به تله می‌انداختند و از آنها اخاذی می‌کردند، پشت درهای بسته و غیرعلنی محاکمه شدند.  ..

ادامه مطلب

۴۳ مصدوم در اتفاق برخورد اتوبوس با پل هوایی در نیویورک

برخورد شدید اتوبوس مسافربری با یک پل هوایی در بزرگراهی در نیویورک به زخمی و مصدوم شدن دست‌کم ۴۳ نفر منجر شده است که حال چند تن از آنها وخیم است.  ..

ادامه مطلب

‌بازداشت 5 کارمند شهرداری ماهدشت به اتهام اخذ رشوه و اعمال نفوذ در طرح تفصیلی

دادستان عمومی و انقلاب کرج گفت: پنج نفر از کارکنان شهرداری ماهدشت کرج به اتهام اخذ رشوه دستگیر شدند و این پرونده در شعبه ۲۲ بازپرسی کرج در حال پیگیر..

ادامه مطلب

دستگیری سارق ماشین با اعتراف به ۲۵ فقره دزدی

فرمانده انتظامی شهرستان کرج از دستگیری سارق ماشین با اعتراف به ۲۵ فقره دزدی خبر داد. دستگیری سارق ماشین با اعتراف به ۲۵ فقره سرقت عبارات مه..

ادامه مطلب

عکس + آزار و اذیت زنان در پوشش مسافرکشی

پلیس کرمانشاه از مردم خواست متهم آدم ربایی و آزار و اذیت زنان را شناسایی و در صورت شکایت به پلیس آگاهی مراجعه کنند.  آزار و اذیت زنان در پوشش..

ادامه مطلب

قاتل به صحنه جرم بازگشته بود ، دستگیری قاتل نگهبان ساختمان

سرپرست کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان از دستگیری قاتل نگهبان ساختمان بلوار کوهک خبر داد.  دستگیری قاتل نگهبان ساختمان/قاتل به صحنه جرم بازگشته بود ..

ادامه مطلب

انتشار مطالب غیراخلاقی علیه او در اینترنت ، خانم مدیر اخراجی مدرسه از همکار خود انتقام گرفت

زن جوان هنگامی که از مدرسه و محل کارش اخراج شد، مطالب غیراخلاقی راجع به یکی از همکاران سابق خود را به همراه تصاویرساختگی از وی درفضای مجازی منتشرکرد. ..

ادامه مطلب