تب ، درجه حرارت کمیسیون تبلیغات انتخابات

تب ، درجه حرارت: کمیسیون تبلیغات انتخابات رسانه ملی نماینده مجلس ستاد انتخابات کشور خبر سیاسی

بخشش قاتل برادر

دخالت‌های مرد جوان در زندگی برادرش و اصرارهای او جهت طلاق دادن همسرش، از وی قاتل ساخت. مرد جوان که از پنج سال قبل به اتهام قتل برادرش در زندان هست، توانست ب..

ادامه مطلب

تله شیطانی زن جوان جهت مردان پولدار

اعضای یک شبکه که با طعمه قرار دادن یک زن، مردان پولدار را به تله می‌انداختند و از آنها اخاذی می‌کردند، پشت درهای بسته و غیرعلنی محاکمه شدند.  ..

ادامه مطلب

۴۳ مصدوم در اتفاق برخورد اتوبوس با پل هوایی در نیویورک

برخورد شدید اتوبوس مسافربری با یک پل هوایی در بزرگراهی در نیویورک به زخمی و مصدوم شدن دست‌کم ۴۳ نفر منجر شده است که حال چند تن از آنها وخیم است.  ..

ادامه مطلب

‌بازداشت 5 کارمند شهرداری ماهدشت به اتهام اخذ رشوه و اعمال نفوذ در طرح تفصیلی

دادستان عمومی و انقلاب کرج گفت: پنج نفر از کارکنان شهرداری ماهدشت کرج به اتهام اخذ رشوه دستگیر شدند و این پرونده در شعبه ۲۲ بازپرسی کرج در حال پیگیر..

ادامه مطلب

دستگیری سارق ماشین با اعتراف به ۲۵ فقره دزدی

فرمانده انتظامی شهرستان کرج از دستگیری سارق ماشین با اعتراف به ۲۵ فقره دزدی خبر داد. دستگیری سارق ماشین با اعتراف به ۲۵ فقره سرقت عبارات مه..

ادامه مطلب

عکس + آزار و اذیت زنان در پوشش مسافرکشی

پلیس کرمانشاه از مردم خواست متهم آدم ربایی و آزار و اذیت زنان را شناسایی و در صورت شکایت به پلیس آگاهی مراجعه کنند.  آزار و اذیت زنان در پوشش..

ادامه مطلب

قاتل به صحنه جرم بازگشته بود ، دستگیری قاتل نگهبان ساختمان

سرپرست کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان از دستگیری قاتل نگهبان ساختمان بلوار کوهک خبر داد.  دستگیری قاتل نگهبان ساختمان/قاتل به صحنه جرم بازگشته بود ..

ادامه مطلب

انتشار مطالب غیراخلاقی علیه او در اینترنت ، خانم مدیر اخراجی مدرسه از همکار خود انتقام گرفت

زن جوان هنگامی که از مدرسه و محل کارش اخراج شد، مطالب غیراخلاقی راجع به یکی از همکاران سابق خود را به همراه تصاویرساختگی از وی درفضای مجازی منتشرکرد. ..

ادامه مطلب

کشف اسلحه و شوکر از متهم ، کلاهبردار ۱۵ میلیاردی دستگیر شد

رئیس پلیس آگاهی استان قم از دستگیری کلاهبرداری خبر داد که با فروش قولنامه‌ای خودرو، ۱۵ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود. کلاهبردار ۱۵ میلیاردی..

ادامه مطلب

برخورد دو خودروی سواری در بزرگراه تیران 2 کشته و 5 مصدوم داشت

برخورد دو دستگاه خودروی سواری پیکان و پراید روز جمعه در ورودی تیران از سمت شهرکرد موجب کشته شدن دو نفر و مصدوم شدن پنج تن دیگر شد. برخورد دو خود..

ادامه مطلب