تب ، درجه حرارت کمیسیون تبلیغات انتخابات

تب ، درجه حرارت: کمیسیون تبلیغات انتخابات رسانه ملی نماینده مجلس ستاد انتخابات کشور خبر سیاسی

نامه درخواست مذاکره با آمریکا مخفی نبود / ابتکار

معاون مدیر جمهور گفت: دورانی داشتیم که متأسفانه کارها به طور مخفیانه انجام می شد، مردم و حتی خیلی از ارکان نظام در جریان نبودند و بعدها متوجه می شد..

ادامه مطلب

۳۷درصد در سال اول ازدواج و ۴۷درصد زیر ۵ سال اول ازدواج / هشدار معاون امور جوانان راجع به طلاق

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از کم کردن ۱۰درصدی طلاق در حوزه جوانان خبرداد و گفت: اگر دوره‌های آموزشی زوج‌ها در کشور اضطراری شود، در مهار..

ادامه مطلب

واکنش معصومه ابتکار به کتک خوردن دختر خانمی به وسیله مامور گشت ارشاد

به گزارش سرپوش، معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده دولت حسن روحانی در توییتر خود، کتک خوردن دختر خانمی به وسیله مامور نیروی انتظامی را به شدت م..

ادامه مطلب

سعید مرتضوی با تیپ‌های خارجی!

ضمیمه طنز «بی قانون» امروز هم به بعضی اظهار نظرها و خبرهای منتشرشده در رسانه ها، تصویر العمل نشان داد. سعید مرتضوی با ظاهر های خارجی! عبارات..

ادامه مطلب

آماری از تعداد کودکان نامشروع وجود ندارد ، هشدار نسبت به زیاد کردن زنان بی‌خانمان

رئیس انجمن مددکاران اجتماعی کشور عزیزمان ایران نسبت به زیاد کردن زنان بی‌خانمان ابراز نگرانی کرد. هشدار نسبت به زیاد کردن زنان بی خانمان/آماری از ..

ادامه مطلب

احتمال ریزش بهمن در جاده‌های کوهستانی ، افزایش تدریجی دما در کشور

مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی با بیان اینکه در سه روز آینده روند زیاد کردن تدریجی دما در اغلب مناطق کشور انتظار می‌رود، گفت: البته همچنان به علت..

ادامه مطلب

اسامی ۱۸ نفر از جانباختگان زلزله در اسلام آباد غرب اعلام شد

پزشکی قانونی استان کرمانشاه اسامی ۱۸ نفر از جانباختگان شهر اسلام آباد غرب را اعلام کرد.  اسامی ۱۸ نفر از جانباختگان زلزله در اسلام آبا..

ادامه مطلب

وجود چندین گونی سند و مدرک از هزینه‌های فاقد سندِ دوران احمدی نژاد در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران

معاون اجرایی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه چندین گونی سند و مدرک از هزینه‌های فاقد سند و ابهامات مالی در دوران تصدی احمدی نژاد بر شهر..

ادامه مطلب

خروج زنان از کشور بدون اذن همسر

منابع خبری از قول یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اعلام کرده اند که این کمیسیون با کلیات طرح «خروج بانوان از کشور در شرایط خاص بدون اذن همسر» موافقت کرده ه..

ادامه مطلب

واکنش محسن هاشمی به عنوان تبلت و خودروهای شورای شهر

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به عنوان خرید تبلت و ماشین جهت اعضای شورای شهر تصویر العمل نشان داد. واکنش محسن هاشمی به عنوان تبلت..

ادامه مطلب