تب ، درجه حرارت کمیسیون تبلیغات انتخابات

تب ، درجه حرارت: کمیسیون تبلیغات انتخابات رسانه ملی نماینده مجلس ستاد انتخابات کشور خبر سیاسی

گت بلاگز اخبار حوادث بخشش قاتل برادر

دخالت‌های مرد جوان در زندگی برادرش و اصرارهای او جهت طلاق دادن همسرش، از وی قاتل ساخت. مرد جوان که از پنج سال قبل به اتهام قتل برادرش در زندان هست، توانست با جل

بخشش قاتل برادر

بخشش قاتل برادر

عبارات مهم : زندان

دخالت های مرد جوان در زندگی برادرش و اصرارهای او جهت طلاق دادن همسرش، از وی قاتل ساخت. مرد جوان که از پنج سال قبل به اتهام قتل برادرش در زندان هست، توانست با جلب رضایت اولیای دم به زندگی برگردد.

به گزارش جام جم، حسین 42ساله 13 شهریور 92 هنگامی که که 37ساله بود در درگیری با برادر بزرگش به نام ابراهیم وی را کشت و با درخواست برادرزاده هایش به قصاص محکوم شد. این مرد بعد از پنج سال توانست رضایت مادر و برادرزاده هایش را جلب کند و به زندگی برگردد.

وی در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی محمد باقر قربان زاده و با حضور یک قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستاد و گفت: همسر برادرم زن خوبی نبود. برادرم به اصرار من و خانواده ام از او جدا شد؛ ولی بعد از شش ماه می خواست دوباره زندگی یکسان را با همسرش شروع کند. به همین خاطر من با او درگیر شدم. برادر معتادم به رویم چاقو کشید و من چاقو را از دستش گرفتم و چند ضربه به او زدم.

بخشش قاتل برادر

وی در حالی که سرش را پایین انداخته بود ادامه داد: من اشتباه کردم که در زندگی برادرم دخالت کردم. در مدت پنج سالی که در زندان هستم بارها خودم را سرزنش کرده ام. در این مدت در زندان درسم را ادامه دادم و در حرفه های متفاوت آموزش دیدم .من قصد دارم بعد از آزادی از زندان درسم را تا مقطعی که امکان داشته باشد ادامه دهم و کار کنم . می خواهم زندگی خوبی جهت برادرزاده هایم فراهم کنم تا کمبود پدرشان را کمتر احساس کنند.

در آخر این جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا با توجه به رضایت اولیای دم و طبق ماده 612 قانون مجازات اسلامی جهت حسین حکم صادر کند.

دخالت‌های مرد جوان در زندگی برادرش و اصرارهای او جهت طلاق دادن همسرش، از وی قاتل ساخت. مرد جوان که از پنج سال قبل به اتهام قتل برادرش در زندان هست، توانست با جل

وی طبق قانون به سه تا 10 سال زندان با احتساب روزهای بازداشت محکوم خواهد شد.

واژه های کلیدی: زندان | زندگی | قانون | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz