تب ، درجه حرارت کمیسیون تبلیغات انتخابات

تب ، درجه حرارت: کمیسیون تبلیغات انتخابات رسانه ملی نماینده مجلس ستاد انتخابات کشور خبر سیاسی

دیگر نمی‌توان روی آمریکا حساب کرد , واکنش سیاستمداران اروپا به موضع‌ ترامپ برابر روسیه

قانونگذاران اروپایی می‌گویند، کنفرانس خبری شگفتی‌ساز ترامپ با رهبر روسیه حامل پیامی به دیگر کشورها با سیستم‌های سیاسی دموکراتیک بود که به صورت مشابه نشانه مد..

ادامه مطلب

بقای حکومت در برابر خلع سلاح اتمی / پیشنهاد به کره شمالی

وزیر خارجه آمریکا: “تحریم ها علیه کره شمالی تا وقت تکمیل خلع سلاح اتمی این کشور ادامه می یابد”.  پیشنهاد به کره شمالی: بقای حکومت..

ادامه مطلب

کره شمالی مواد هسته‌ای و موشک‌های دوربرد را از کشورش خارج کند / سکوت پیونگ‌یان

آمریکا از کره شمالی خواست که جهت انتقال و خارج کردن مواد هسته ای، تسلیحات اتمی، مواد گداخت هسته ای و موشک های دوربرد از این کشور اقدام کند.  ..

ادامه مطلب

حملات به سوریه نشان داد فرانسه می‌خواهد جای انگلیس را بگیرد / دیلی میل

دیلی میل نوشت، انگلیس در نبرد سوریه با همراهی آمریکا و فرانسه از کشتی‌ها و جنگنده‌های کهنه‌ای استفاده کرد که قادر به شلیک موشک‌های کروز نبودند و به این ترتیب..

ادامه مطلب

روابط ما با روسیه از هر وقت دیگری بدتر است / ترامپ

به گزارش مهر، دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا امروز چهارشنبه در پیامی توئیتری راجع به روابط میان واشنگتن و مسکو ابراز نظر کرد. ترامپ: روابط ..

ادامه مطلب

داعشی ها بار دیگر با ابوبکر البغدادی بیعت کردند

خبرگزاری رویترز چهارشنبه شب گزارش داد: تروریست های داعش جهت نخستین بار بعد از فروپاشی حکومت خود در عراق و سوریه، منشتر شدن بیانیه ای، باردیگر با ابوبکر الب..

ادامه مطلب

ترامپ یک وزیر دیگر را برکنار کرد

به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، «دونالد ترامپ» مدیر جمهوری آمریکا در پیامی توئیتری اعلام کرد که «دیوید شولکین» وزیر امور کهنه سربازان از این سمت برکنار..

ادامه مطلب

انفجار در ادلب سوریه با ده‌ها کشته و زخمی

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه العربیه، این انفجار امروز در مرکز ادلب سوریه رخ داد و و طی آن طبق آمارهای اولیه 10 تن کشته و ده ها تن دیگر زخمی شدند...

ادامه مطلب

اتهام‌زنی ترامپ به همسر معاون اف‌بی‌آی

رئیس‌جمهوری آمریکا در تصویر العمل به بازنشستگی قریب‌الوقوع معاون اف‌بی‌آی اتهاماتی را علیه همسر او مطرح کرد. اندرو مک‌کیب جزو مقام‌هایی است که به علت داشتن مو..

ادامه مطلب

بغداد هیچ دشمنی با اربیل ندارد / گفتگو با رهبران کرد ادامه دارد ، وزیر کشور عراق

وزیر کشور عراق تأکید کرد که بغداد دشمنی با اربیل ندارد و پرسشها کنونی می‌تواند از طریق گفت‌وگو حل شود. وزیر کشور عراق: بغداد هیچ دشمنی با..

ادامه مطلب