تب ، درجه حرارت کمیسیون تبلیغات انتخابات

تب ، درجه حرارت: کمیسیون تبلیغات انتخابات رسانه ملی نماینده مجلس ستاد انتخابات کشور خبر سیاسی

گت بلاگز اخبار اجتماعی آبروی ۷۰ساله کلوب یک شبه رفت! ، استعفای دسته جمعی مدیران استقلال

مدیرعامل پیشین کلوب استقلال گفت: مردها یک شبه آبروی هفتاد ساله این تیم را بر باد دادند و لطمه‌ای به آن زدند که تا سالیان سال اثرات مخرب آن باقی بماند. 

آبروی ۷۰ساله کلوب یک شبه رفت! ، استعفای دسته جمعی مدیران استقلال

استعفای دسته جمعی مدیران استقلال/ آبروی ۷۰ساله کلوب یک شبه رفت!

عبارات مهم : استقلال

مدیرعامل پیشین کلوب استقلال گفت: مردها یک شبه آبروی هفتاد ساله این تیم را بر باد دادند و لطمه ای به آن زدند که تا سالیان سال اثرات مخرب آن باقی بماند.

سیدکاظم اولیایی در گفتگو با مهر در خصوص اتفاقات اخیر در کلوب استقلال و اظهار نظرهای متناقض مسئولان کلوب گفت: به خاطر اتفاقات اخیر کاملا عصبی و خشمگین هستم. دست آقای وزیر درد نکند با این انتخابش جهت هیات مدیره استقلال. آقای وزیر با کلی تاخیر هیات مدیره را گزینش کردید، این بود منتخب شما؟ شما فردی را بعنوان عضو هیات مدیره پرافتخارترین تیم آسیا گزینش کردید که اوضاع مالی این تیم را سر و سامان بدهد، پرسشها مالی را که حل نکرد هیچ، کار فنی را هم خراب کرد. عضو اقتصادی در کار فنی دخالت می کند و لابد قراب هم باید برود دنبال اسپانسر!

آبروی ۷۰ساله کلوب یک شبه رفت! ، استعفای دسته جمعی مدیران استقلال

وی افزود: مدیران استقلال هیچ حریمی را رعایت نکردند. آنها نشان دادند در حد مدیریت کلوب بزرگ استقلال نیستند. اینها دلشان جهت استقلال و برند آن نسوخته. خودشان هم قبل از ورود به هیات مدیره استقلال کسی نبودند و شخصیت ورزشی نداشتند که دلشان جهت شخصیت ورزشی ارزش بسوزد. این ها به هیات مدیره استقلال آمده اند تا از قبل آن جهت خودشان برند سازی کنند. دل ارزش جهت این تیم نسوخته و نمی سوزد.

مدیرعامل سابق آبی پوشان تصریح کرد: آقای عضو هیات مدیره که در شوی بزرگ شبانه سرمربی تیم را برابر کاپیتان می گذاری، آقای محترمی که بیخ گوش مدیرعامل می گویی دو بازیکن بزرگ و دو کاپیتان تیم را اخراج کنید، آقایی که نیمه شب به ریش استقلال می خندی، از این حاشیه سازی جهت این تیم چه نفعی بردی؟

مدیرعامل پیشین کلوب استقلال گفت: مردها یک شبه آبروی هفتاد ساله این تیم را بر باد دادند و لطمه‌ای به آن زدند که تا سالیان سال اثرات مخرب آن باقی بماند. 

اولیایی گفت: اینها مرا به خودم امیدوارم کردند. دیروز در گفتگو با خبرگزاری مهر آینده نگری این اوضاع را کردم و گفتم اینها به درد هیات مدیره نمی خورند و حتی گفتم که در هیات مدیره باید جوانگرایی شود. مردها نگذاشتند ۲۴ ساعت از حرف من بگذرد تا صحت صحبت های من ثابت شود. آنها ثابت کردند که آینده نگری من در موردشان درست بود.

کارشناس فوتبال کشورمان تصریح کرد: البته من گناه زیاد را متوجه آقایانی می دانم که ایشان را به این سمت انتصاب کردند. آنها باید الان پاسخگوی گزینش ارزش باشند. باید به مردم و به هواداران پاسخ بدهند. من به جای آنها شرمنده مردم هستم. زمانی بود که امثال آقامحمدی، ایروانی و میرولد اعضای هیات مدیره استقلال بودند که دو تن از آنها الان عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام هستند. ارزش آن هیات مدیره اوج بود که تیم قهرمان آسیا شد. ارزش این هیات مدیره هم اینقدر پایین است که تیم ته جدول لیگ برتر دست و پا بزند و روز به روز هم زیاد در این باتلاقی که گیر کرده پایین برود.

اولیایی اظهار داشت: به وزیر می گویم منتخبین شما وجاهت اجتماعی ارزش را از دست دادند و تمام شد. یک وجاهت قانونی مانده که شما باید به آن پیگیری کنید و مطمئن باشید در صورتی که به آن پیگیری نکنید، خودتان زیر سئوال رفته و باید پاسخگو باشید. پیشنهاد من به اعضای هیات مدیره استقلال استعفای دسته جمعی هست. ولی اگر آنها این دلیری را ندارند، وزیر باید شخصا ورود کند و این قضیه را جمع کند تا بیش از این توهین به شعور مردم و افکار عمومی نشود. توصیه من به وزیر کما فی السابق تشکیل یک مجمع از خبرگان و نخبگان کلوب استقلال است تا اداره این کلوب به وسیله این مجمع و هیات مدیره ای که منتخب مجمع باشد صورت بگیرد. حتی رییس جمهور محترم هم این عنوان را به وزیر ابلاغ کرده و حداقل کار آقای سلطانی فر فرمانبری از ابلاغ رییس جمهور محترم است.

آبروی ۷۰ساله کلوب یک شبه رفت! ، استعفای دسته جمعی مدیران استقلال

وی در خاتمه بیان داشت: دیشب استقلال یک ضربه تاریخی خورد و حاشیه سازان برنده شدند. من به نوبه خودم از عموم طرفداران تیم استقلال بابت این وضعیتی که پیش آمده عذر خواهی می کنم.

واژه های کلیدی: استقلال | استقلال | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz